Onderstaande partijen zijn allemaal betrokken bij gezonde drinkgewoonten voor kinderen:

  1. De initiërende Stichting SMPM kun je bereiken via Theo Thuis: th.thuis@planet.nl
  2. De beheerders van deze site kun je bereiken via Jean-Paul Toonen: toonen@t36.nl
  3. Namens COACH Maastricht UMC+ is bereikbaar, Rianne Pas: rianne.pas@maastrichtuniversity.nl
  4. Namens Mosae Vita is bereikbaar Steven Jongen: steven.jongen@mumc.nl
  5. De Waterbar is een rijdende smaakmaker, te boeken via Nico Kleijnen: nico@t36.nl
  6. Je kunt Kids Kokkerelli bereiken via Suzanne Bisschops: info@kokkerelli.nl
  7. En WML kun je bereiken via Leon Cuijpers: l.cuijpers@wml.nl
  8. Namens de GGD is betrokken Fons Bovens: Fons.Bovens@ggdzl.nl
  9. Stichting Jongeren Op Gezond Gewicht (JOGG) kun je bereiken via: Fleur.Verkade@ggdzl.nl